Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trapasy

15. 7. 2007

Trapas Hilary Duff:

Bylo mi čtrnáct a procházely jsme se s kámoškou po městě. Když jsme vycházely z jednoho fastfoodu, kde jsme si koupily hambáče, všimla jsem si, že na druhé straně frčí na skejtu pěkný kluk. Byl tak sladkej, že jsem přemluvila kámošku, abychom vyrazily jeho směrem. Pořád jsem na něj musela zírat, byla jsem jak zhypnotizovaná, až najednou… PRÁSK! Měla jsem temno před očima a vůbec jsem nevěděla, co se děje. Za chvíli jsem to pochopila. Nabourala jsem do lampy. Na čele jsem měla obrovskou bouli a na obličeji rozpláclý nedojedený hamburger! Kámoška se mohla počůrat smíchy. A ten kluk? Zmizel v nenávratnu."

Obrazek

Jennifer Lopez

V deseti jsme utrpěla šokující vánoční zážitek. Mám toužebným přáním tehdy bylo najít pod stromečkem svlékajícé barbínu. Plná očekávání jsme se vrhla na rozbalovábí dárků - a následovalo obrovské sklamání - žádnou bárbínu jsem nedostala! A tehdy jse vedle mě ozval radostný výkřik - moje starší sestra Leslie právě rozbalila tu úžasnou panenku, přesně tu, kterou jsme si tolik přála já! Byla jsme tak překvapená a smutná, že jsme práskla dveřmi a utekla jsem pryč. Máma se tehdy v zoufalství sebrala a běžela mě hledat - no a mezitím jí v troubě shořela slavnostní večeře. Opravdu báječné nadělení.
Obrazek

Brad Pitt

V době, kdy jsem se ucházel o mou manželku/bývalou) Jennifer, jsme spolu často chodili do společnosti. Měl jsme ale zrovna takový menší kosmetický problém. - trápili mě lupy ve vlasech, a ne a ne se toho zbavit.. Jednou jsme si zase někam vyšli a Jennifer mi vyprávěla nějaký nový fór. Musela jsem se tak ssmát, že jsme mimoděk potřásal hlavou - a zbrusu nová večerní róba Jennifer od proslulého módního návrháře byla najednou poseta miliony lupů... Tohle moje společenské faux - pas ji tak naštvalo, že mě po celý zbytek večera ignorovala!
Obrazek

A jeden trapásek Cam:

Byla jsem pozvána do jedné americké talkshow.Měla jsem na sobě šifonový top s hlubokým výstřihem a bokovky.Když jsem si sedla vedle moderátora,všimla jsem si,že jeho pohled sklouzl z mého obličeje trochu níž.Nedalo mi to a koukla jsem se taky.Hned mi bylo jasné,na co se tak soustředil:ve studiovém osvětlení byl můj top totálně průsvitný!Snažila jsem se zlehčit trapnou situaci tím,že jsem vtipkovala o svém ohozu.Nikdo se ale nezasmál!Prostě ostuda jako hrom!Abych se trochu vzpamatovala,rychle jsem se napila koly.Když mi pak moderátor položil první otázku,byla jsem nesmírně šťastná,že se konečně mění téma.Chtěla jsem mu na jeho dotaz pohotově odpovědět,jenže bublinky udělaly své a já si dost hlasitě krkla!Okamžitě jsem zakoktala nějakou omluvu.Všichni na mě šokovaně zírali a bylo jasné,co si o mně myslí.Musím říct,že na tuhle trapnou příhodu jen tak nezapomenu.